O NAS

Biżuteria Cat&Cat stworzona jest z myślą o kobietach, które cenią delikatne i stylowe wzornictwo. Wszystkie produkty wykonane są ze szczególną dbałością o detale. Przy projektowaniu zwracamy również uwagę na komfort noszenia naszej biżuterii oraz wysoką jakość komponentów.

W projektach biżuterii wykorzystujemy motywy o różnym znaczeniu, które mają za zadanie przywoływać pozytywne emocje. Są talizmanami szczęścia (czterolistna koniczyna, podkowa, skrzydła anioła), miłości (serce), przyjaźni (węzeł przyjaźni), oznaczają siłę i witalność (drzewo życia, symbol nieskończoności), mądrość (sowa). Kolekcja przywieszek regularnie poszerzana jest o nowe wzory.

Naszym topowym produktem są subtelne i wygodne kolczyki ze sztyftami, które stanowią idealne uzupełnienie casualowych stylizacji. Ich niewielkie rozmiary nie przeszkadzają w codziennych czynnościach jednocześnie dyskretnie zdobiąc i przykuwając uwagę.

Cat&Cat to również ozdoby do włosów i akcesoria fashion. Kategoria ozdób do włosów podzielona jest na linię Basic i Top Trends. W kolekcji Basic znaleźć można wysokiej jakości podstawowe produkty do włosów w postaci gumek, wsuwek, klamerek i opasek w stonowanej kolorystyce idealne do noszenia na co dzień. Z kolei kolekcja Top Trends to regularnie pojawiające się nowe kolekcje ozdób do włosów w stylu glamour dedykowane miłośniczkom najnowszych trendów.

Jakość Cat&Cat

W 2016 roku firma Cat&Cat została wyróżniona godłem „Konsumencki Lider Jakości” w kategorii “Biżuteria modowa”. Jest to dla nas wyjątkowo cenna nagroda świadcząca o satysfakcji klientek z zakupu naszych produktów.

Biały i czarny kot

Projektując biało - czarne logo Cat&Cat inspirowaliśmy się pełnymi gracji i wdzięku kotami. Te wyjątkowe zwierzęta zachwycają nas każdego dnia. Cenimy ich indywidualizm i podziwiamy piękno. Koty, zarówno te duże jak i te małe, dają nam wiele radości. Chcemy, aby taką samą radość sprawiały nasze produkty wszystkim klientkom.