O NAS

Akcesoria Cat&Cat tworzone są z myślą o kobietach, które cenią delikatne i stylowe wzornictwo. Wszystkie produkty wykonane są ze szczególną dbałością o detale. Przy projektowaniu zwracamy również uwagę na komfort noszenia naszych akcesoriów oraz wysoką jakość komponentów.

Nasze najnowsze kolekcje ozdób do włosów szyte są w całości w Polsce z najwyższej jakości materiałów takich jak naturalny jedwab, wiskoza LenzingTM EcoveroTM i wiskoza bambusowa.

Cat&Cat to rówież biżuteria. W projektach wykorzystujemy motywy o różnym znaczeniu, które mają za zadanie przywoływać pozytywne emocje. Są talizmanami szczęścia (czterolistna koniczyna, podkowa, skrzydła anioła), miłości (serce), przyjaźni (węzeł przyjaźni), oznaczają siłę i witalność (drzewo życia, symbol nieskończoności), mądrość (sowa). Kolekcja przywieszek regularnie poszerzana jest o nowe wzory.

Jakość Cat&Cat

Od początku powstania firma Cat&Cat została wielokrotnie wyróżniona godłami „Konsumencki Lider Jakości” i "Dobra Marka" . Jest to dla nas sygnał, że nasze produkty zyskują zaufanie i świadczą o satysfakcji klientek. 

 

Elegancki, subtelny i wyjątkowo delikatny jedwab

Dobór najlepszej jakości materiałów szczególnie przedstawia nasza kolekcja ozdób do włosów z naturalnego jedwabiu. Dobrany jest on w taki sposób aby ozdoby były lekkie, piękne i zapewniały największe bezpieczeństwo włosom.